Přeskočit na obsah

Jak by mělo vypadat nové náměstí v Jesenici

Pravoúhlé náměstí ohraničené nízkopodlažními domy s obydlenými balkóny a terasami. V parteru domu je vyobrazena kavárna, restaurace a malé obchůdky. Uprostřed kompozice náměstí se nachází vodní prvek s fontánou a lavičkami kolem. Skica ukazuje bohatost prostředí jakožto obrazu živého města, kde se setkávají lidé a tráví zde společný čas. Konají se zde výstavy, setkání různých spolků a akcí pro lidi.

Uprostřed náměstí je bohatá zeleň s vysokými stromy. Zeleň vytváří hravé ostrůvky veřejného prostoru s architektonickou dominantou uprostřed náměstí. Po levé straně obrazu vidíme obchody a restaurace. Je to obraz živého města, který nás svojí kompozicí vtahuje dovnitř a ukazuje nám jak by mohl být bohatý a pestrý veřejný prostor města v 21. století s ohledem na minulost (levá část je stará zástavba)

Dva pohledy na dominantu náměstí, každé z jiné strany. Obraz prostorného náměstí s domy kolem, které jsou schovány v bohaté zeleni.

Podpora kaváren, restaurací a obchodů, dále větších trhů s lokálními produkty. Stromy s lavičkami a hřištěm pro petanque nabízí příjemné pobývání venku ve veřejném prostoru.

Moderní nízkopodlažní budova s obchody a kancelářemi, propojená parterem s veřejným prostorem náměstí. Konají se zde výstavy a jiné kulturní akce. V parteru budovy jsou obchody a restaurace s kavárnou.

Komunální volby 2022 - ODS Jesenice - www.odsjesenice.cz

Přihlaste se k odběru úžasného obsahu do vaší schránky každý měsíc.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.